Aerosol sprey kutuları için doldurma hattı, sarı ve beyaz sıvı ile doldurulmuş test tüpleri ve yakınında bulunan bir helisel dişli

Her Sanayi ve Uygulama için Özel Yağlar

TUNAP Yağları: Tek Kaynak Danışmanlık, Geliştirme ve Üretim

TUNAP, 40 yılı aşkın süredir kimyasal ürünler alanında tutku ve yetkinliğe sahip olmuştur. Kimyasal ve teknik uygulamalarda uzman olarak güçlü yanlarımız özellikle gres yağları, yağlar ve macunların yanı sıra temizleyicilerin yağlanması alanında da yatmaktadır.

Kendi geliştirme ve üretimimizle, bütünsel ürün bilgimizden yararlanırsınız. Dahili kimyasal uyumluluk ve uygulama teknolojisi danışmanlarımız tarafından yuvarlanan, gelecekteki büyümeniz için ideal ortağız. Yüksek performanslı lojistik ile, dünya çapındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarız.

Her Uygulama İçin En Uygun Ürünler

Geliştiriciler ve uygulama mühendisleri ile birlikte, özellikle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Kapsamlı bir kimyasal analitik test laboratuvarı ve test alanı, herhangi bir tribolojik testi yapmamızı sağlar.

Geliştirme sürelerini kısaltır ve duyarlı projeler yaratırız. Tüm süreçler Wolfratshausen'deki merkezimizden kontrol ediliyor

Bir test tüpüne sıvı doldurmak için bir pipet kullanarak laboratuvar kimyager

TUNAP - Güçlü Ortağınız

Doğru ürünlerin seçiminde size tavsiyelerde bulunuyoruz ve yerinde tanıtım sırasında size destek oluyoruz. Kendi aerosol dolgusu olan bir üretici olarak, en çeşitli uygulama yöntemleri ve paketleme formları hakkında kapsamlı bir bilgiye sahibiz. Bu, özel uygulamanız için en uygun yağlayıcı ve uygulama kombinasyonundan yararlandığınız anlamına gelir.

Kendi direkt satışlarımızla, direkt yeni pazar gereksinimlerini karşılıyor ve portföyümüzü sürekli olarak optimize ediyoruz. Kurumsal felsefemize sürdürülebilir bir kaynak kullanımı köklü bir şekilde bağlıdır. Kendimizi, kaynak tasarrufu sağlayan ve toksik olarak optimize edilmiş özel yağlayıcıların ilk tedarikçisi olarak görüyoruz.

Özel Yağlayıcı Çeşitlerimizi Keşfedin

Ürün alanlarımız

Özel imal edilen yağlar ürün yelpazemiz: doğru ürünlerin seçiminde size tavsiye ve sitede giriş ile destek.

Daha fazla öğren

Endüstri çözümlerimiz

Geliştiriciler ve uygulama mühendisleri ile birlikte, müşterilerimizin isteklerine özel olarak uyarlanmış yağlayıcı çözümleri geliştirmekteyiz.

Daha fazla öğren

TUNAP Industry - Yağlayıcı Uzmanları

Test Alanı

Geliştirme, araştırma ve uygulama teknolojileri alanlarındaki mühendislerimiz ve bilim adamlarımız müşterilerimizin ve ortaklarımızın gereksinimlerine göre tribolojik çözümler geliştirmektedir.

Daha Fazla Öğren

Güvenlik Veri Sayfaları

Hızlı ve kullanışlı: Güvenlik Veri Sayfaları karşıdan yüklenir.

Daha Fazla Öğren