Bir atölyede mükemmel uyumlu yeşil sprey kutu seti

Bakım Spreyleri

Human Technology Set | TUNAP Profesyonel

TUNAP Human Technology®

İyi uyumlu yeşil sprey kutularını sunan genç makinist

Atölye Dünyasını Daha İyi Bir Yer Yapın!

TUNAP Human Technology®, insan ihtiyaçları ve modern teknoloji arasındaki mükemmel uyumu sunar. Yeni geliştirilen günlük kullanım bakım ürünlerimiz sadece maksimum etkililik ve işlevsellik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların sağlığına da özel dikkat gösterir. Bir çok işçi düzenli olarak bakım ve temizlik ürünleri ile iş hayatları boyunca çalışacaktır. Ve doğal olarak, genel sağlıklarına hiçbir etkisi olmadan bunu yapmak ister. Çalışan refahını bir öncelik olarak gördüğünüzü biliyoruz. Öyleyse, ekiplerinize en iyi çalışma ortamını - her gün - neden TUNAP Human Technology® ile sunmuyorsunuz?

İyi uyumlu yeşil sprey kutu seti

Sağlık ve Çevre

TUNAP Human Technology®, işletmeniz için tek çözümdür. Yeniden tasarlanan ürün yelpazesi, motorlu araç atölyelerinde günlük olarak kullanılan tüm bakım ve bakım ürünlerini içerir. Ve Human Technology® ürün sepeti, ekibinizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere her zaman hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlar.

  • Üstün kalite
  • Hızlı, temiz ve kullanıcı dostu
  • Optimum püskürtme şekli
  • Kısa buharlaşma süresi

TUNAP Profesyonel

İyi uyumlu siyah sprey kutu seti

TUNAP Profesyonel Ürün Aralığı Bakımda Yeni Bir Ölçüt Belirliyor

Ürün yelpazesi, pas çözücüsünden, gresler, silikon yağlar ve iç temizlik maddeleriyle fren bakım ürünlerine kadar tüm bakım ve temizlik ürünlerini kapsamaktadır. Uygulama basittir, dozlama hızlıca yapılır, sprey biçimce optimaldir ve havalandırma süreleri kısadır.

En Çok Satılanlar

Human Technology® 901 Sıvı Gres Akışı
Human Technology® 904 İç Konfor
Profesyonel 102 Aktif Yağ