Bir atölyede mükemmel uyumlu yeşil sprey kutu seti

Bakım Spreyleri

Human Technology Set | TUNAP Profesyonel

TUNAP Human Technology®

İyi uyumlu yeşil sprey kutularını sunan genç makinist

Atölye Dünyasını Daha İyi Bir Yer Yapın!

TUNAP Human Technology®, insan ihtiyaçları ve modern teknoloji arasındaki mükemmel uyumu sunar. Yeni geliştirilen günlük kullanım bakım ürünlerimiz sadece maksimum etkililik ve işlevsellik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların sağlığına da özel dikkat gösterir. Bir çok işçi düzenli olarak bakım ve temizlik ürünleri ile iş hayatları boyunca çalışacaktır. Ve doğal olarak, genel sağlıklarına hiçbir etkisi olmadan bunu yapmak ister. Çalışan refahını bir öncelik olarak gördüğünüzü biliyoruz. Öyleyse, ekiplerinize en iyi çalışma ortamını - her gün - neden TUNAP Human Technology® ile sunmuyorsunuz?

İyi uyumlu yeşil sprey kutu seti

Sağlık ve Çevre

TUNAP Human Technology®, işletmeniz için tek çözümdür. Yeniden tasarlanan ürün yelpazesi, motorlu araç atölyelerinde günlük olarak kullanılan tüm bakım ve bakım ürünlerini içerir. Ve Human Technology® ürün sepeti, ekibinizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere her zaman hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlar.

  • Üstün kalite
  • Hızlı, temiz ve kullanıcı dostu
  • Optimum püskürtme şekli
  • Kısa buharlaşma süresi

TUNAP Profesyonel

İyi uyumlu siyah sprey kutu seti

TUNAP Profesyonel Ürün Aralığı Bakımda Yeni Bir Ölçüt Belirliyor

Ürün yelpazesi, pas çözücüsünden, gresler, silikon yağlar ve iç temizlik maddeleriyle fren bakım ürünlerine kadar tüm bakım ve temizlik ürünlerini kapsamaktadır. Uygulama basittir, dozlama hızlıca yapılır, sprey biçimce optimaldir ve havalandırma süreleri kısadır.

En Çok Satılanlar

Human Technology® 901 Sıvı Gres Akışı
Human Technology® 904 İç Konfor
Profesyonel 102 Aktif Yağ

Human Technology®: Sürdürülebilir ve güvenli.

Bağımsız olarak test edildi
Bağımsız olarak test edildi
TUNAP Human Technology® yüksek standartları bağımsız kuruluşlar tarafından kanıtlanmıştır. TUNAP gönüllü olarak, NSF Uluslararası, Halk Sağlığı ve Güvenliği Firması TM tarafından belgelendirme için ürünlerini sunmuştur. NSF sertifikalı ürünler, gıda işleme endüstrisi tarafından kullanılan sistemler ve makineler için tasarlanmıştır ve bu nedenle bu endüstri için geçerli olan sıkı şartlara uygundur.
Gelecek. İş. Sağlık.
Gelecek. İş. Sağlık.
Genç başvuranlar, kariyer ve iş bulma seçeneklerini belirlerken sağlıklı ve çevre açısından sürdürülebilir bir işyerine büyük önem vermektedirler. Şirketinizde TUNAP Human Technology® kullanarak, genç çalışanlara cazip bir çalışma ortamı ve gerçekten kimyasalların sorumlu kullanımı sağlayacaksınız.
Nörotoksin n-hekzan içermez
Nörotoksin n-hekzan içermez
Renksiz, yüksek oranda çözücü içeren n-Hekzan, temizleyicilerde sıklıkla bulunur ve merkezi sinir sisteminde geri dönülmez bir hasara neden olabilir. N-Hekzan içeren ürünlere aşırı maruz kalma durumunda: Baş ağrısı, uyuşma, baş dönmesi, beyin hasarı, kas felci.
Alerjik koku ve boyadan arındırılmış
Alerjik koku ve boyadan arındırılmış
Geleneksel bakım ürünleri ve yağlayıcılar genellikle alerjik kokular ve renkler yanında çevreye ve sağlığa zararlı maddeler ve çözücüler içerir. Bu maddeler deri veya solunum yollarıyla temas yoluyla alerjiye ve astıma neden olabilir. Yeni TUNAP Human Technology® sayesinde bu kesinlikle güvenlidir. Ayrıca atölyedeki kullanıcıların ve araç kullanıcıların sağlığının korunmasına katkıda bulunur!

SSS: Sıkça sorulan sorular

Aracınızın motor veya bakımı içinde aklınızda bulunması gereken nedir?

Servis ve temizlik ürünlerindeki zararlı maddeler, araç içindeki havayı ve dolayısıyla yolcuların sağlıklarını büyük ölçüde etkiler. Birçok standartta bu gibi maddeler test edilmemiş veya sağlıkla ilgili endişeler yaratmaktadır.

Human Technology® yüksek teknik kalitesini ve sürdürülebilir olmayı nasıl yönetmektedir?

TUNAP, sürdürülebilir kaynak ekonomisi, araç sahiplarinin ve servis personelinin sağlığını dahil etmeketdir. TUNAP Human Technology® motorlu taşıtların bakım ve iç mekan bakım ürünlerini en yüksek sağlık standartlarını yerine getirir ve aynı zamanda teknik uygulamalarda en iyi kaliteyi garanti eder.

Human Technology® benzersiz yapan nedir?

Cilt teması veya farklı bir yol ile temas artık zararlı değildir. Yeni TUNAP Human Technology®, bu ürünleri serviste uygulayanların ve araçlarda maruz kalanlar sağlığının korunmasına katkıda bulunuyor. Bağımsız testler bunu doğrulamaktadır. TUNAP gönüllü olarak ürünlerini NSF Uluslararası, Halk Sağlığı ve Güvenliği Firması™ tarafından test ettirmiştir. NSF ürünleri genellikle gıda maddelerinin işlenmesinde kullanılan işletme ve makineler için geliştirilmiştir. Motorlu taşıtlarda insanların doğrudan temas edebileceği ürünler için aynı yüksek standartlar yeterlidir.

Bu tür madde içeriklerin sağlık riski nedir?

Çözücüler ve parfümler gibi bileşenler cilde teması veya solunması halinde alerjiye ve hatta astıma neden olabilir. Genel geçer bir sayımda, alerjik reaksiyonlara neden olan yaklaşık 20.000 madde var. Araç içi temizlik maddelerinde sıklıkla kullanılan limon parfümlü temizleyiciler özellikle yan etkileri nedeniyle şüpheli. Deriyi ve solunum organlarını tahriş eder, cilt teması alerjileri tetikleyebilir ve sudaki organizmalar için son derece zehirlidir.

Sağlığa zararlı maddelere kimler maruz kalır?

Potansiyel olarak, bu ürünlerle temasa giren herkes. Artan sayıda son tüketici ve mekanik personel, alerji, astım ve kronik cilt rahatsızlıkları standart ürünlerle temastan dolayı etki altındadır. Bu tür pek çok ürün, alerjik, çocuklar ve yaşlılar için olduğu kadar bunları günlük olarak uygulayan servis personeli için bir risk oluşturmaktadır.