Islak ön camı temizleyen silecek lastiği

Araç Gövde

Kaporta | Cam Temizleme | Cam

TUNAP Araç Dış Aksam Bakım Programı

Araba atölyesinde genç makinist araba ön camını değiştirme

Çalışmak için mükemmel olan ve en iyi sızdırmazlık ve korozyon koruma özelliklerine sahip olan sızdırmazlık malzemeleri, bugünkü karoseri çalışmaları için kesinlikle gereklidir. Tüm sıcaklıklarda UV direnci ve yüksek elastikiyet, uzun süreli pas koruması sağlar. En son teknoloji MS polimer teknolojisi sayesinde, malzeme astarsız hazırlanır, kaynak ve cila yapabilir.

Yapıştırıcılar

Yapıştırıcılar bugün otomobil üretiminin kaçınılmaz bir parçasıdır. Modern otomobil gövdeleri, yüksek yüzey pürüzleri ile sadece yapıştırıcılar gibi yeni teknoloji ile mümkün hale gelmiştir.

TUNAP gövde bakım programındaki malzemelerle ne yapmak isterseniz, güvenli tarafta olursunuz.

Sızdırmazlık

Konfor ve korozyondan korunmak için tüm metal bağlantılar sızdırmaz hale getirilmelidir. Farklı malzemeler birbiriyle temas ettiğinde kontak korozyonu önlenir. Bir MS® tabanını kullanan modern TUNAP dolgu macunları ile mükemmel işleme özelliklerine sahip olursunuz.

Koruma

Sadece en modern korozyon koruma kimyasalları uzun süreli paslanma koruması sağlayabilir. Yüksek elastikiyetin yanı sıra yüksek aşınma ve sürünme özellikleri ürünlerimizin ayırt edici özellikleridir.

Human Technology® ile Cam Temizleme

  • Alerjenik parfüm veya boya içermez
  • Hiçbir çözücü, hekzan içermez
  • DEKRA'ya göre çok iyi temizlik performansı

Yeni TUNAP Human Technology®, sağlığımızı korumaya ve çevreyi korumaya katkıda bulunur. Müşteri dostu servisler rakipler ile kıyaslandığında kendilerini ayırt eder.

En Çok Satılanlar