Gözlük takan ve yeşil içerikli test tüpüne bakan laboratuvar kimyageri

Sağlık ve Çevre

En İyi Kaliteyi Sağlamak ve En Yüksek Sağlık ve Çevre Standartlarını Karşılamak için Çabalıyoruz.

DPF

Değerleri Koruyoruz

Sürdürülebilirlik ve kaynakların korunmasına yönelik sorumluluğumuzu yaşamak için müşterilerimize birlikte geliştirebileceğimiz çözümleri gösteriyoruz. En iyi kaliteyi sağlamak ve en yüksek sağlık ve çevre standartlarını karşılamak için çabalıyoruz.

  • Bireysel müşteri ürün yelpazesinin geliştirilmesi
  • Formülden ambalaja
  • En modern süreçler ve bir kurum içi bir uyum ekibi
  • TUNAP markalı ürünler ve Özel Markalar için
  • Teknik ve Kozmetik İçin

İnsan ve Çevre Sorumluluğu

TUNAP, birçok alanda Avrupa'nın en büyük aerosol üreticisi ve inovasyon liderinden biridir.

1970'lerden beri endüstri için TUNAP gresler, yağlar ve macunlar alanında güvenilir ve yetkin bir ortaktır. TUNAP, otomotiv garajlarına yönelik ürünlerinde onlarca yıldır öncü rol oynamaktadır ve aynı zamanda yakıt sistemi temizliği için kimyasal-teknik sistemlerde teknoloji lideridir.

2006 yılında TUNAP, işveren sorumluluk sigortası derneği ve TÜV Süd'ün güvenlik komitesi gibi bağımsız kilit kurumlarla birlikte geliştirilen ilk güvenlik temizleyicisi olan TUNSolve® ürününü sundu.

Patentli klima temizleme sistemi ile TUNAP, ECARF.

Genç makinist, aerosol sprey kutuları ile dolu bir atölye sepeti tutuyor ve arka plan duvarında bir cam küre ve bir TUNAP logosu var

Kalite ve Hizmet

İster temizlik olsun, ister bakım, koruma ya da yağlama: TUNAP, ihtiyaç duyulan tüm sistemi aktif konsantre maddeden bitmiş aerosole kadar sağlayabilmektedir. Her zaman en yüksek kaliteye sahip bireysel hizmetler, kimyasal ve kozmetik ürünler sağlama fikriyle.

TUNAP, teknik ürün eğitimi yoluyla kimyasalların sorumlu kullanımı için finansal danışmanlıktan kesintisiz genel danışmanlığa kadar tüm hizmetleri sağlayabilir.

Güvenlik, çevresel sürdürülebilirlik, maliyet etkinliği ve müşteri odaklılık TUNAP GROUP'un birinci hedefleridir. Tüm bu hedeflerin uygulanması gelecekte en önemli zorluklarımızdan biri olmaya devam edecektir. Örneğin, insanları ve teknolojiyi uyumlu hale getiren TUNAP Human Technology® ile bu amaç gerçekleştirilmiştir. Daha fazlası...