Motor iç soğutma sıvısı tankı

Soğutma Sistemi

Radyatör Contası | Radyatör Temizleyici | Termo Koruma | Yüksek Teknoloji Soğutma Sistemi | Ara soğutucu Temizleyici

TUNAP Soğutma Sistemi: Sızdırmazlık, Temizleme, Etken Madde

TUNAP soğutma sistemi programını kullanarak, sistemin işlevselliğini koruyabilir, aşırı ısınma nedeniyle motor hasarını önleyebilir ve aracın değerinin korunması ve tutulması için verimli ve ekonomik temizlik sayesinde katkıda bulunabilirsiniz.

TUNAP sistemi yıllardır, binlerce binek ve ticari araçta kendini kanıtlamıştır.

Kullanım Aralığı

Radyatör Contası

Güvenilirliği artırmak ve soğutma sistemini sızıntıya karşı korumak için. Kalıcı çatlakları ve sızıntıları kalıcı olarak sızdırmaz hale getirir. Conta teri ve radyatör soğutucu kaybını önler.

Radyatör Temizleyici

Köpük yapmaz ve asit içermeyen modern yüksek performanslı soğutma ve ısıtma sistemleri için özel temizleyici. Yağlı kalıntıları çözer ve bağlar. Çamur ve korozyon birikintilerini süzer ve temizler. Kireç ve tortuları nötralize eder.

Termo Koruma

Yoğun formda ultra modern, çevre dostu sentetik soğutma sistemi etken maddesi. Soğutma sisteminin işlevselliğini sağlar. Pas ve kireci suda çözünür maddelere dönüştürür. TUNAP indikatör UV lambası ile bağlantılı olarak kullanıldığında, flüoresan bileşenleri soğutma alanındaki sızıntıların hızlı ve hassas bir şekilde tespit edilmesini sağlar.

Yüksek Teknoloji Soğutma Sistemi

Akım aktivatörleri ve düşük sıvı soğutucu içeriği ile tüm modern yüksek performanslı çapraz akışlı soğutma sistemlerinde yeni, etkili ve kalıcı koruma sağlar. Herhangi bir açık alanın mikroskopik sızıntısını önler. Ürün, bir sonraki sistem soğutucusu değişene kadar tamamen etkili kalır.

Ara Soğutucu Temizleyici

Alüminyum korozyon koruması içeren harici ara soğutucu temizliği için yüksek verimli temizleyici. Aktif yüzey aktif maddeler, böcek ve dış alanlardan gelen kalıntıları güvenilir bir şekilde temizler. Paslı suyun etkilerine karşı korur. Aşırı ısınmayı önler ve optimum motor performansını garanti eder.

Soğutma Sistemi Temizliği - Karşılaştırma

En Çok Satılanlar

Profesyonel 142 Soğutma Sistemi Mastik
Profesyonel 143 Soğutma Sistemi Temizleyici