İletişim ve Raporlama Yardım Hattı

İletişim ve Raporlama Yardım Hattı

İletişim ve Raporlama Yardım Hattı

Müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve değerlerimizin korunması en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle, herhangi bir uyum ihlalinden zamanında haberdar olmak önemlidir. Yönergelerin veya yasaların ihlali gibi herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıda listelenen raporlama kanalları aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Speak Up

Bildirim Hattı SpeakUp

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla birlikte birbirimize dürüst davranmaya kararlıyız. Araştırmalar, üçüncü şahıslardan alınan raporların sıklıkla ekonomik suç vakalarının çözümüne yardımcı olduğunu göstermiştir. Tam da bu nedenle, hem TUNAP Grubu çalışanlarının hem de üçüncü şahısların cezai eylemleri ve diğer önemli uyum ihlallerini rapor etmesine izin veren bir sistem kurduk. Bu web tabanlı araca BKMS Sistemi (Business Keeper Monitoring System) adı verilir.

Rapor Gönder

Bu sistemi kullanarak bir olayı bildirmek isterseniz, bunu isimsiz olarak veya isimle yapabilirsiniz. Yine de, açık bir iletişim ortamı oluşturmak istediğimizden, raporları gönderirken adınızı vermenizi tavsiye ederiz. Kişisel bilgilerinizi sıkı bir gizlilik içinde ele alacağız ve dahil olan tüm tarafların meşru menfaatlerini dikkate alacağız.

Lütfen BKMS sisteminde sizinle iletişime geçebileceğimiz bir posta kutusu oluşturun. Bu, takip eden sorularımız olması durumunda veya daha sonra raporunuza daha fazla bilgi eklemek istemeniz durumunda önemlidir. Posta kutusu üzerinden iletişim de istenirse anonim tutulabilir.

Sistemin amacı sadece şüpheli ekonomik suç vakalarına veya TUNAP Grubu içindeki büyük uyum ihlallerine dikkat çekmektir. Bu sistemin başka amaçlarla kötüye kullanılması cezai suç teşkil edebilir.

Desteğiniz için çok teşekkür ederiz!

Kişisel iletişim

Yöneticinizle açıklığa kavuşmamış herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, aşağıdaki irtibat kişileri hizmetinizdedir.

Ilker

İlker Usta

Company Compliance Officer