Direkt gözlemciye bakarak bordo renkli saçlı genç bayan

TUNAP Kozmetik

Kozmetikleri Seviyoruz ve Tam Hizmet Veriyoruz

Kozmetik Kutuları

Saç ve Vücut için Özel Bakım Ürünleri Uzmanlar

TUNAP Kozmetik, popüler kozmetiklerin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşmıştır. İndirim, eczacı, LEH ve markalı üretici pazarlarında müşterilere özel markalı ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz. Yenilikçi tam hizmet tedarikçisi olarak, kişisel bakım alanındaki aerosollerin söz konusu olduğu uzman ortağızız.

Kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi

Formüllerin üretimden, doldurulmasından, toplanmasından ve ambalajlanmasından ve hammaddelerin lojistiğe satın alınmasından itibaren, her şeyi kapsamaktadır.

Ar-Ge laboratuvarımızda yeni ürün fikirlerini gerçekleştirmede ve spesifikasyonlarınıza formüller geliştirmede size destek oluyoruz. Trendlerin sürekli olarak izlenmesi ve en yeni bilimsel ve mühendislik gelişmeleri, size ticari başarı sağlayan pazar ihtiyaçlarını karşılayan formüllerin uzman uygulamalarının temelini oluşturur. Elbette üretim ve doldurma için gerekli tüm ham ve ambalaj malzemelerini elde edebiliriz. Pazardaki uzun deneyimimiz ve geniş tedarik ağımız sayesinde sizin için uygun fiyatlandırma ve teslimat süreleri konusunda anlaşabiliriz. Kozmetik ürünleri Kematen'de TUNAP Kozmetik işlerinde ve Oberlichtenau'da TUNAP'ta üretilmektedir. Kematen'deki çalışmalarımız da müteahhit olarak üretim yapmaktadır. Güvenilir nakliye acentelerimiz, hammadde ve mamul mallar için gerekli olan malları ve malları, Malların İdaresi'nden teslimata kadar getirebilir.

Saç Bakım Ürünleri Yelpazemiz

Gövde Bakım Ürünleri Yelpazemiz

Cilt Bakım Ürünleri Yelpazemiz

Kozmetik Dünyasından Haberler